ویکی فایل متولد شد!

اکثر وبلاگ ها و سایت ها با همین واژه سلام تولد خود را اعلام کردند. و ما هم به همه سلام میکنیم. سلام نام خداست. و ما با نام خدا آغاز می‌کنیم. سلام! ویکی فایل حرکتی نو در عرصه تجارت الکترونیک راه اندازی شد.

سلام جهان! سلام ویکی فایل!

ویکی فایل مدت هاست ایده تاسیس سایت دانلودی با محوریت انتشار و اشتراک محصولات ارزشمند و اورجینال را در سر داشتم. لیکن طی دو ماه اخیر تمام بسترهای خود را برای تاسیس این سایت مهیا میدیدم. به عبارتی موانع رفع شدند و مقتضی مهیا. از طرفی دیگر کمتر نگرانی و استرس بابت محصولات اولیه داشتم. من و برخی از دوستانم آنقدر فایل ها و محصولات ارزشمند و اورجینال داشتیم که انگیزه خوبی برای این حرکت در ما بوجود آورده بودند.

پس از تجربه نسبتا موفق ایران فونت [irfont.ir] و ایران تایپ [irtype.ir] منتظر فرصتی بودم که کار خود را یکپارچه تر و دقیق تر پیش ببرم. کار را گسترده تر کنم و آن را از حالت انفرادی به جمعی و گروهی تغییر دهم. نیاز بود تا ساختار را از نو بازسازی کنم

و از جانبی دیگر تقریبا مطمئن شده بودیم که افراد زیادی از سراسر ایران هستند که تمایل زیادی به در اختیار داشتن این فایل ها دارند. طبیعتا این موضوع فراگیری است. در هر صورت برای گسترده تر شدن و شکوفایی این قدم نیاز شدیدی به کمک و همراهی شما را داریم. شما می توانید جزو نخستین افرادی باشید که در این سایت عضو شده و محصولی در سایت قرار دهید. خدا را چه دیدید! شاید روزی شما به این مباهات خواهید کرد که جزو نخستین افرادی بودید که ویکی فایل خود را تاسیس نمودید. امیدوارم که همین گونه گردد.

در شکل گیری ویکی فایل افراد زیادی یاری کردند. چه از نظر گرافیکی و چه از نظر هسته اصلی کار و مشاوره. از همه آنها صمیمانه سپاسگذارم.

ما ویکی فایل را با یاد خدا آغاز می‌کنیم و پایان خیرش را از درگاه با عظمتش مسئلت می کنیم.

علی سواری / سحرگاه ۲۳ آبان ماه ۹۴